Badkamerhaak iDesign - Gia | Zuignap met 1 of 2 haakjes
De badkamerhaak kan dankzij de vacuum zuignap op ieder glad oppervlak worden bevestigd. Gebruik het bijvoorbeeld voor het ophangen van scheermesjes, sponsen en/of washandjes.
- Beperkte capaciteit
- Roestbestendig
Deze scheermes houder is gemaakt van roestvrijstaal (RVS) en heeft een verchroomde zilveren afwerking. Er zijn twee varianten beschikbaar, waarvan één met een dubbele haak en één met een enkele haak. Let er op dat alleen de variant met de dubbele haak kan fungeren als scheermeshouder.
Afmetingen 'Dubbele haak': 3 cm breed, 2,5 cm diep en 4 cm hoog.
Afmetingen 'Enkele haak': 7,5 cm breed, 4 cm diep en 12,5 cm hoog.
Badkamer inrichten
Heb je jezelf altijd al de vraag gesteld: 'Waar laat ik mijn badartikelen?' en zou je iets willen ophangen zonder te boren? Dan biedt deze badkamerhaak van Inter Design de oplossing. Naast de badkamer kan je het ook in de keuken plaatsen, voor het ophangen van bijvoorbeeld handdoekjes of theedoeken. Het verplaatsen van de haak gaat eenvoudig dankzij de vacuum zuignap. Alle opbergers uit de Gia collectie kun je ophangen met een zuignap - ideaal!
Badkamerhaak kopen
Ben je toch op zoek naar andere soort haken? Dan kun je een kijkje nemen bij onze andere ophanghaken. Daarnaast kun je de badkamer nog meer fatsoeneren met de andere badkamer opbergers die So Clever beschikbaar heeft.
Breedte | 7.5 cm |
Diepte | 4 cm |
Hoogte | 12.5 cm |
Kleur | Zilver |
Merk | iDesign |
Eigenschappen | Roestbestendig |
Materiaal | Roestvrijstaal (RVS) |