Draaiplateau met hoge rand koelkast iDesign - Fridge Binz
Dit draaiplateau voor in de koelkast lijkt eenvoudig, maar is voor vele doeleinden geschikt. Gebruik de lazy susan voor zowel etenswaren in als buiten de koelkast.
- Met opstaande rand van 8,5 cm
- Geschikt voor in de koelkast
Het draaiplateau is gemaakt van sterk acryl kunststof en is transparant waardoor deze niet opvalt in je keukeninterieur. Natuurlijk is het draaiplateu voor de koelkast 360º draaibaar en met de opstaande rand van 8,5 cm voorkom je het omvallen van flesjes tijdens het draaien. In totaal heeft de organizer een diameter van 29 cm.
Koelkast organiseren
Wat kun je met een draaiplateau in de koelkast? Deze lazy susan van iDesign is ideaal om te vullen met al je tubes sausjes, flesjes kookroom en potjes olijven en zongedroogde tomaten, die normaal gesproken achter in je koelkast blijven staan. Door ze te sorteren en centreren op een organizer zie je hoeveel je nog op voorraad hebt en blijft je koelkast overzichtelijk. Door simpelweg een draai aan het draaiplateau in de koelkast te geven, hoef je nooit meer lastig een product achter andere producten vandaan te graaien. En als je van mening bent dat je koelkast nog meer structuur kan gebruiken, bekijk dan vooral de hele collectie van Fridge Binz.
Draaiplateau koelkast & vriezer organizers
Een draaiplateau kan ook buiten de koelkast worden gebruikt en in de koelkast en vriezer kunnen dan weer andere - niet draaibare - opbergbakjes worden gebruikt. De combinaties zijn eindeloos bij So Clever.
Breedte | 29 cm |
Diepte | 29 cm |
Hoogte | 8.5 cm |
Merk | iDesign |
Eigenschappen | Draaibaar 360° |
Materiaal | Acryl kunststof |