Brillenrekje en accessoires houder Yamazaki
Dit rekje is een absolute multifunctionele topper. Met deze accessoires houder kan niet alleen je zonnebrillen en leesbrillen opbergen, maar ook al je favoriete sieraden. Perfect voor op een nachtkastje!
- Ook geschikt als telefoon standaard
Deze toffe accessoires houder is gemaakt van staal en heeft een zwarte kleur. Het brillenrekje heeft in totaal twee houdertjes – een hoge en een lage. Daarnaast is de voet van de sieradenhouder ook een opbergbakje. In totaal is deze multifunctionele organizer voor accessoires 20 cm breed, 7,5 cm diep en 25,5 cm hoog.
Brillenrekje of sieradenhouder?
Wat kun je nou met deze accessoires houder van Yamazaki? Echt veel meer dan je denkt. De hoge stang is kan gebruikt worden als brillenrekje. Hang zonnebrillen of leesbrillen hier overheen. Maar ook lange kettingen misstaan hier niet. Het lage stangetje is dan weer perfect als sieradenhouder voor armbanden en je mooi horloge. Ook kan het dienen als standaard voor je telefoon! En het bakje met kleine opstaande rand, zorg ervoor dat je ringen en oorbellen niet kwijtraken. Een perfecte accessoires houder voor het nachtkastje of in de hal.
Accessoires houder in de hal of op het nachtkastje
Op deze accessoires houder kun je dus sieraden en praktische spullen combineren. Zoek je voor beide zaken een losse organizer? Dan kun je kijken bij de categorieën: sieraden opbergen, nachtkastje organizers en hal opbergers!
Breedte | 20 cm |
Diepte | 7.5 cm |
Hoogte | 25.5 cm |
Kleur | Zwart |
Merk | Yamazaki |