Blikjeshouder iDesign - Fridge Binz | Mét of zonder deksel
In deze blikjeshouder van iDesign kunnen maximaal negen standaard blikjes in worden opgeborgen. Hierbij kun je denken aan diverse soorten frisdrank of bier. Dankzij de verhoogde voorkant kunnen de blikjes er niet uit rollen. De blikjeshouder is er mét en zonder afneembare deksel. De deksel kan dienen als extra opslagruimte door er bijvoorbeeld etenswaren bovenop te leggen.
- Niet breed genoeg voor frisdrank flesjes
- Mét of zonder deksel/plateau
- Stapelbaar
- Alleen geschikt voor standaard blikjes van 330 ml
De koelkast organisers zijn 14,5 cm breed, 35 cm diep en de uitvoering met deksel is 14,5 cm hoog. De variant zonder deksel is 10,5 cm hoog. Het product is gemaakt van acryl kunststof en BPA-vrij. Dit betekent dat je naast frisdrank er ook etenswaren veilig in op kunt bergen. Door de transparante kleur zie je makkelijk welke frisdrank je nog hebt liggen en welke je moet bijkopen. De organizer is alleen geschikt voor de standaard blikjes van 330 ml. De smalle, hoge blikjes van 330 ml passen hier niet in.
Koelkast inrichten met de Fridge Binz van iDesign
'Hoe berg ik mijn frisdrank blikjes op?' en 'Wat is een handige koelkast indeling?'. Op de eerste vraag geeft deze blikjeshouder het antwoord, en voor de tweede vraag kun je de koelkast verder indelen en compleet maken met de gehele Fridge Binz collectie! Dit rek kan naast koelkast organiser natuurlijk ook gebruikt worden als keukenkast organizer voor bijvoorbeeld kruidenpotjes of andere soort etensblikken.
Blikjeshouder kopen
De voorraadkast inrichten met deze organiser of kijk je liever nog even verder? So Clever heeft talloze andere koelkast en vriezer organizers dus kijk gerust nog even rond! Daarnaast is een opgeruimde keuken altijd fijn, dus doe vooral extra ideeën en inspiratie op om de ruimte in je keuken slimmer te gebruiken.
Breedte | 14 cm |
Diepte | 35 cm |
Hoogte | 10.5 cm |
Merk | iDesign |
Gewicht | 680 gram |
Materiaal | Acryl |